حوزه هنری کلاهبرداری نوین کرده است!

کلاهبرداری نوین

برنامه عصرانه شبکه افق، به توزیع عجیب فیلم هزارپا توسط حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واکنش نشان داد.

توزیع دو قسمتی فیلم «هزار پا» در شبکه نمایش خانگی که با واکنش‌های مختلفی مواجه شد، در برنامه «عصرانه» شبکه افق نیز مورد توجه قرار گرفت.

پوستر فیلم هزارپا
پوستر فیلم هزارپا

در بخش مرور روزنامه‌های این برنامه، تیتر «۵۰۰ پا در شبکه نمایش خانگی» از روزنامه همشهری انتخاب و به حواشی پخش فیلم «هزارپا» به صورت دو قسمتی همراه با بخش‌های ویژه‌ای که در اکران عمومی نبوده، پرداخته شد که با واکنش تند مجری برنامه همراه بود.

کارشناس برنامه «عصرانه» به روش توزیع فیلم که واکنش و تعجب کارگردان فیلم را هم در پی داشته اشاره کرد و توزیع دوقسمتی را در راستای درآمدزایی صرف، توصیف کرد که مجری برنامه گفت: این روش، به هرحال کلاهبرداری نوین است که نشان می‌دهد برخی در سودجویی سقفی برای خود قائل نیستند.

شایان ذکر است، فیلم «هزار پا» توسط سازمان سینمایی سوره وابسته به حوزه هنری سازمان تبلیغات به صورت سریالی دو قسمتی در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است که انتقادهای شدید از محتوای این فیلم نیز خریدار رایت تهیه و توزیع خانگی را از صرافت سود هنگفت آن نیانداخته است.

بنابراین گزارش، حاشیه دیگر برنامه دیروز «عصرانه» حذف روزنامه شرق از پیشخوان روزنامه‌ها و عدم بررسی تیترهای این روزنامه بود، چرا که روزنامه شرق تیتر اول خود را به مصاحبه با محمود احمدی نژاد درباره مسائل اقتصادی کشور اختصاص داده بود.

منبع: خبر آنلاین

مشاهده تیزر و مشخصات فیلم هزارپا

من کارشناسی کامپیوتر خوندم و از میانه راه با محمد رضا همراه شدم تا سایت ایران فا را از لحاظ فنی ارتقا پیدا بدم، دست به کد شدم و ماحصل کارم همین سایت هایی هست که مشاهده میکنید. خلاق و ایده پردازم تا جایی که هر روز یک امکان جدید و مرتبط به سایت اضافه میکنم. من علاقمند به سئو هستم و سال هاست به مجموعه‌های بزرگ مشاوره میدم. و یک از برجسته ترین محصولاتم اتوماسیون بازاریابی و خدمات بانک مهر اقتصاد را میتونم نام ببرم.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

هجده − 4 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فوتر سایت